Algo Cloud

Automobilový průmysl oceňuje SULCO - a SULCO oceňuje Algo Cloud

Řízení mezinárodní firmy s sebou nese řadu úkolů, mezi něž zpravidla patří i pořízení odpovídajících informačních technologií a výběr příslušných IT služeb. Vše se navíc může výrazně komplikovat, pokud podnikatele tlačí čas. A právě v takové situaci se ocitla společnost SULCO Automotive Group, jejíž majitel i zaměstnanci se potřebovali plně soustředit na poskytování služeb klientům a nechtěli ztrácet čas dennodenními starostmi o provoz IT. Řešením se pro ně stal Algo Cloud a další služby společnosti Algotech.

Rychle a spolehlivě

Hned zpočátku padlo rozhodnutí, že se nová společnost bude soustředit především na to, v čem je silná, tedy na specializované služby pro klienty, a provoz IT v maximální možné míře outsourcuje ke zkušenému a spolehlivému partnerovi. „Posláním naší společnosti je poskytovat skvělý servis výrobcům automobilů a jejich dodavatelům - služby typu interim management, management kvality, plánování výroby nebo řízení logistiky, ale třeba i vývoj webových aplikací nebo programování robotů. Stejně kvalitní servis čekáme na druhé straně - u našich dodavatelů, třeba právě v oblasti dennodenního provozu IT,“ říká Pavel Rom, majitel společnosti SULCO Automotive Group.

Vedení firmy vědělo, že potřebuje odpovídající informační technologie, a vědělo také, že je potřebuje rychle. Jeho zástupci se tak porozhlédli po trhu a ze všech možných dodavatelů vybrali Algotech. „Líbilo se nám, že lidé z Algotechu chápou naše potřeby, a oceňovali jsme také jejich celkově pozitivní přístup. Nejdůležitější pro nás ale byl fakt, že nám přislíbili všechna potřebná řešení zprovoznit velmi rychle,“ vysvětluje Pavel Rom kriteria rozhodování.

Co vše pro Sulco zajišťujeme?

Algotech nyní pro SULCO zajišťuje řadu IT služeb, mezi něž patří provoz e-mailového serveru a technického prostředí pro weby nebo správa počítačů a kancelářského softwaru. V bezpečném datovém centru Algotechu je rovněž na virtuálním serveru provozován docházkový systém společnosti a nacházejí se tu rovněž její sdílené disky. Odborníci z Algotechu pro SULCO provedli také GDPR analýzu a zajistili implementaci odpovídajících řešení pro zajištění shody s tímto předpisem.

Stejně jako pro řadu dalších klientů Algotechu i pro SULCO je zajímavé, že mu u takto provozovaného IT odpadají vysoké investice do infrastruktury. Firma platí pouze za konkrétní služby, které využívá.

IT služby z cloudu

Také v tomto případě stojí za službami poskytovanými klientovi cloud společnosti Algotech, který nese název Algo Cloud. Jde o souhrn technologií a služeb, díky nimž lze zajistit běh firemního IT bez velkých vstupních investic na infrastruktuře dodavatele. Nabízené služby jsou dostupné velkým i menším firmám, státní správě, ale také jednotlivcům. Cloud běží ve vlastním datovém centru Algotechu připojeném na hlavní internetový uzel, což umožňuje zajistit nejen vysokou bezpečnost a flexibilitu, ale rovněž již zmiňovanou vysokou dostupnost služeb.

Potřebujete řešení na míru?
Volejte na: +420 225 006 555
Chci řešení na míru
O společnosti SULCO Automotive Group:

Společnost SULCO Automotive Group je dnes významným mezinárodním poskytovatelem služeb v oblasti managementu kvality a výroby pro strojírenský a automobilový průmysl. Svoji činnost zahájila ve státech: Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Polsko, Rumunsko, Německo. SULCO chce být inovátorem v zaběhnutých standardech, kde její služby a produkty budou vycházet z potřeb zákazníka a budou pro klienty výraznou přidanou hodnotou. Mezi produktové portfolio patří Interim management, iQ-Wall, Control & Rework a Personal Agency Support.

Chci vědět víc

Pár vět zákazníka:

"Zpočátku pro nás byl důležitý hlavně rychlý a bezproblémový rozjezd celého projektu a schopnost Algotechu zajistit pro nás všechny potřebné služby. Nyní oceňujeme vysokou dostupnost všech poskytovaných řešení. Zásadní pro nás je, že se na ně můžeme naprosto spolehnout. Aktuálně ještě vážně zvažujeme, že budeme u Algotechu provozovat také řešení pro zabezpečení firmy.“

Pavel Rom
majitel společnosti SULCO Automotive Group
Za 20 let s námi cestu do cloudu našlo 1 300 zákazníků
Český rozhlas logo Czech Airlines logo ABO logo Lama Mobile logo Telly logo DataFriends logo Kaňák logo REmax logo Evropa Realitní kancelář logo Nord Blanc logo TSK a.s. logo Nutrend logo Zrup logo pbw group logo Crocodile logo Toyoda gosei logo Kapitol logo Balikobot logo Argo Hytos logo Charita Olomouc logo
Potřebujete cloudové řešení, ale
nevíte, jaké zvolit? Poradíme vám.
Zeptejte se odborníků
Máte zájem o vyzkoušení nebo dotaz?
Zanechte nám na sebe kontakt, do 3 hodin se vám ozve náš cloud specialista.
  • Nejvyšší standard bezpečnosti dat - certifikace ISO 27001:2014
  • Naše podpora je dostupná nonstop na tel: +420 225 006 555
  • Cloud provozujeme ze 3 nezávislých lokalit
Nechcete čekat na odpověď?
Zavolejte nám na číslo +420 225 006 555
Vaše zpráva
Vaše data jsou chráněna

Volbou „Odeslat” beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.