Algo Cloud

Chceme Algocloud hned od začátku!

Společnost LAMA MOBILE se rozhodla pro využití AlgoCloudu hned v počátku svého působení. Náběh služeb byl postupný, aby maximálně vyhovoval potřebám zákazníka.

LAMA MOBILE získal:

  • Prostředky pro komunikaci a spolupráci ve formě MS Exchange serveru a prostředí MS SharePoint, které poskytlo možnosti kvalitního ukládání dokumentů, jejich verzování a distribuci.
     
  • Přípravu infrastruktury pro provoz systémů a aplikací virtuálního mobilního operátora včetně napojení na do sítě operátora, jehož fyzická síť je využívána. Výsledkem je cloudové prostředí složené z virtuálních i fyzických serverů, které poskytuje zákazníkovi dostatečný výkon a flexibilitu. Z pohledu LAMA MOBILE se jedná o virtuální datové centrum, které je umístěné v AlgoCloudu.
     
  • Monitoring a podporu pracovištěm Service Desku v režimu 24 x 7 x 365, správu operačních systémů i bezpečnosti na vstupu do virtuálního datového centra.

Přístup k systémům provozovaným v AlgoCloudu je pro společnost LAMA MOBILE realizovaný jak pomocí vysoce zabezpečené VPN, tak i formou veřejně dostupných služeb. Cílem je, aby tak zaměstnanci mohli využívat maximálních výhod cloudu ve formě mobility a vysoké dostupnosti.

Děkujeme společnosti LAMA MOBILE, že nám okamžitě projevila důvěru.

Potřebujete řešení na míru?
Volejte na: +420 225 006 555
Chci řešení na míru
LAMA MOBILE

Virtuální operátor LAMA MOBILE je součástí české investiční skupiny LAMA ENERGY GROUP. Ta jako jediná po roce 1989 začala úspěšně těžit ropu a plyn z nových ložisek na jižní Moravě, která sama objevila. LAMA MOBILE přináší levné volání českým domácnostem i firmám, a to jako plnohodnotný virtuální operátor, veškeré služby pro zákazníka provozuje sama.

Chci vědět víc

Pár vět zákazníka:

„AlgoCloud nám přináší výhody profesionálního zázemí a přístupu s garancí vysoké bezpečnosti a dostupnosti.“

Peter Némedy
IT Manager společnosti LAMA MOBILE
Za 20 let s námi cestu do cloudu našlo 1 300 zákazníků
Český rozhlas logo Czech Airlines logo ABO logo Lama Mobile logo Telly logo DataFriends logo Kaňák logo REmax logo Evropa Realitní kancelář logo Nord Blanc logo TSK a.s. logo Nutrend logo Zrup logo pbw group logo Crocodile logo Toyoda gosei logo Kapitol logo Balikobot logo Argo Hytos logo Charita Olomouc logo
Potřebujete cloudové řešení, ale
nevíte, jaké zvolit? Poradíme vám.
Zeptejte se odborníků
Máte zájem o vyzkoušení nebo dotaz?
Zanechte nám na sebe kontakt, do 3 hodin se vám ozve náš cloud specialista.
  • Nejvyšší standard bezpečnosti dat - certifikace ISO 27001:2014
  • Naše podpora je dostupná nonstop na tel: +420 225 006 555
  • Cloud provozujeme ze 3 nezávislých lokalit
Nechcete čekat na odpověď?
Zavolejte nám na číslo +420 225 006 555
Vaše zpráva
Vaše data jsou chráněna

Volbou „Odeslat” beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.