100% bezpečné cloudové datové úložiště

Cloudové úložiště dat je ideální řešením pro jednotlivce, rodiny a menší i větší firmy, kteří chtějí mít svá data dostupná kdykoliv a odkudkoliv (po celém světe, kde je internet) a automaticky sdílená na jakémkoliv svém zařízení (PC, notebook, tablet, mobil, atd.). A to vše s důrazem na maximální bezpečnost, aby se nikdo neoprávněný k datům nedostal a zároveň, aby vše bylo zálohováno a nikdy jste o svá data nemohli přijít.

Velikost úložiště si můžete sami zvolit. Máme předpřipravené balíčky od velikosti 50 GB s pronájmem již od 3 měsíců, které můžete nakoupit i na eshopu CZC.cz, ale rádi vám připravíme nezávaznou kalkulaci na míru. Stačí nám napsat níže nebo zavolat. Navíc velikost lze kdykoliv flexibilně navyšovat a to jen za 2 Kč za každý 1 GB dat na měsíc.

K datům se dostanete přes webový prohlížeč nebo i mobilní aplikaci pro iOs nebo Android

Garantujeme maximální bezpečnost našeho datového úložiště

Ať už budete náš cloud využívat jako úložiště fotek a videí, souborů, emailů, k automatickému zálohování PC a mobilu nebo k provozování náročných aplikací, vždy máte jistotu, že data jsou zálohována každý den na více lokalit s možností okamžitého obnovení dat v případě nepředvídatelné situace. Velkou výhodou naší firmy je vlastní datové centrum, díky němu můžeme nabídnout nejlepší ceny, jelikož do obchodu nevstupuje žádná třetí strana a data máte umístěna v České republice a jsou osobně dostupná přímo v datacentru. Vše je navíc v souladu s přísným nařízením GDPR a nejvyššími mezinárodními standardy. Svá data u nás mají uloženy stovky firem, ale i jedni z největších. Například Československé aerolinie, významné mezinárodní banky a mobilní operátoři. Můžete se podívat na vybrané reference.

Vyřešte konečně svůj stres ze ztráty dat

Navíc se o nic nemusíte starat. My zajišťujeme pravidelný nákup nových serverů a jejich upgrade na nejnovější technologie, abychom dosáhli maximálního výkonu a bezpečnosti. Vy tak dopředu víte, kolik přesně za naše úložiště dat na internetu platíte a už vás nemusí zatěžovat stárnoucí počítače a systémy, nenadálé náklady na nové PC nebo problémovou počítačovou síť. Vy si jen nerušeně využívejte službu internetového online datového úložiště.

 

V čem je naše datové úložiště vyjímečné? GARANTUJEME:

  • maximální bezpečnost úložiště fotografií, souborů, videí, aplikací a dalších vašich dat.
  • zálohování každý den na více míst s možností okamžitého obnovení dat v případě nenadálé situace.
  • dostupnost datového úložiště extrémních 99,99% ročně, což znamená provoz bez výpadků.
  • dostupnost kdykoliv, odkudkoliv a napříč všemi svými zařízeními (PC, tablet, mobil, atd.)
  • přístup k datům přes webové rozhraní, ale i mobilní aplikaci až pro 20 uživatelů, kdy každý může využít až 10 zařízení.
  • uložení dat v České republice a můžete si je zkontrolovat i osobně v našem datacentru
  • rychlé zřízení služby (nejpozději do 24 hodin)
  • vyřešení složité problematiky GDPR
  • non-stop podporu a zákaznický servis
Cloudový online rádce

Rádi vám odpovíme na jakoukoli otázku:

Volbou „Odeslat“ dáváte souhlas společnosti Algotech a.s. se zpracováním Vašich osobních údajů.

Chci IT levněji
nebo volejte:
+420 225 006 555
Obrovský důraz na bezpečnost
Vlastní datové centrum
Správci serverů dostupní non-stop a okamžitě
Zkušenosti od roku 1997
Maximalní stabilita a bezpečnost
Neustále rozšiřujeme o nejmodernější technologie
Profesionální zálohování na více lokalit
Certifikace managmentu kvality a bezpečnosti