Algo Cloud

E-maily, Outlook, Office 365 z Cloudu

Kancelář budoucnosti se řídí z cloudu. Používání nejznámějšího kancelářského balíku na světě a veškerá komunikace bude pro vaši firmu hračkou. Díky cloudu si totiž kancelář nosíte stále sebou. 

Chci vyzkoušet bez závazků

Mobilní kancelář budoucnosti

E-mail a aplikace Office 365 máte k dispozici ve dne v noci. Bez ohledu na to, zda jste na pracovišti, na procházce nebo doma na gauči. Nejnovější veze všech aplikací spustíte na jakémkoliv zařízení. Jste tak flexibilní a propojení s ostatními. 

Flexibilita

Aplikace běžící v cloudu jsou nezávislé na konkrétním zařízení. Do pošty i do sdílených souborů se tak dostanete kdykoliv, kdekoliv a odkudkoliv. Navíc se cloudové aplikace samy aktualizují na nejnovější verze, aniž byste se museli o cokoliv starat.

Propojení

Pomocí pár kliknutí snadno a přehledně sdílíte všechna potřebná data se svými kolegy. Zefektivněte práci v týmu díky sdíleným souborům. 

Bezpečnost

S kancelářským balíčkem získáte i obranný systém, který ochrání firemní i zákaznická data. Microsoft Defender zabrání internetovým útokům. Microsoft Cloud App Security zachytí podezřelé aktivity dřív, než napáchají škodu. A s komplexními útoky si poradí Azure Advanced Threat Protection. 

Potřebujete řešení na míru?

Volejte na: +420 225 006 555
Chci řešení na míru

Snadný přechod na home office

Cloudová kancelář umožní zaměstnancům plnohodnotně pracovat z domova. Což je nezpochybnitelnou konkurenční výhodou. Nejen, že vaše podnikání nezastaví karanténa, ale zároveň získáte benefit, na který můžete lákat nové zaměstnance. 

Chci vyzkoušet bez závazků

Snadný přechod na home office
Za 20 let s námi cestu do cloudu našlo 1 300 zákazníků
Český rozhlas logo Czech Airlines logo ABO logo Lama Mobile logo Telly logo DataFriends logo Kaňák logo REmax logo Evropa Realitní kancelář logo Nord Blanc logo TSK a.s. logo Nutrend logo Zrup logo pbw group logo Crocodile logo Toyoda gosei logo Kapitol logo Balikobot logo Argo Hytos logo Charita Olomouc logo
Máte zájem o vyzkoušení nebo dotaz?
Zanechte nám na sebe kontakt, do 3 hodin se vám ozve náš cloud specialista.
  • Nejvyšší standard bezpečnosti dat - certifikace ISO 27001:2014
  • Naše podpora je dostupná nonstop na tel: +420 225 006 555
  • Cloud provozujeme ze 3 nezávislých lokalit
Nechcete čekat na odpověď?
Zavolejte nám na číslo +420 225 006 555
Vaše zpráva
Vaše data jsou chráněna

Volbou „Odeslat” beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.