Algo Cloud

Integrace s dalšími IT systémy

Cloud není jen o ukládání dat, ale i o možnostech efektivního řízení firmy. Provozujte podnikový systém (ERP), řízení vztahů se zákazníky (CRM), cloudové účetnictví či call centrum. Vše na jednom místě. 

Chci vyzkoušet bez závazků

K čemu je dobrá integrace

Jedním slovem – efektivita. Pokud propojíte vnitropodnikové systémy získáte dokonalý přehled a kontrolu nad firmou, ale i zákazníky. Zvýšíte prodeje, snížíte náklady a dáte všemu jasný řád, směr a tvar. 

Efektivní systém pro řízení firmy

Díky plánování podnikových zdrojů budete řídit firmu efektivněji. Systém implementujeme přesně podle vašich požadavků, aby vyhovoval vašemu podnikání a zajistil co nejlepší výsledky. 

Perfektní znalost zákazníků

Zjistěte vše o preferencích vašich zákazníků. CRM umožňuje realtime analýzu prodeje a poskytuje vám 360° pohled na zákazníka, díky tomu můžete personalizovat marketingové kampaně a docílit vyšších prodejů. 

Jednoduchá správa účetnictví

Účetnictví v cloudu je bezpečnější, efektivnější a levnější. Spravovat ho můžete odkudkoliv a kdykoliv a ušetříte 30 % provozních nákladů. 

Potřebujete řešení na míru?

Volejte na: +420 225 006 555
Chci řešení na míru

Efektivnější pracovní procesy

V roce 2020 se 83 % pracovních procesů provozovalo přes cloud. Integrujte. Využijte našich služeb a zefektivněte svůj byznys. Největší integrace v Algotechu dosahujeme na produktech, které nabízíme formou SaaS. K tomu používáme především Oracle JDEdwards, SugarCRM, AlgoCC. 

Chci vyzkoušet bez závazků

Efektivnější pracovní procesy
Za 20 let s námi cestu do cloudu našlo 1 300 zákazníků
Český rozhlas logo Czech Airlines logo ABO logo Lama Mobile logo Telly logo DataFriends logo Kaňák logo REmax logo Evropa Realitní kancelář logo Nord Blanc logo TSK a.s. logo Nutrend logo Zrup logo pbw group logo Crocodile logo Toyoda gosei logo Kapitol logo Balikobot logo Argo Hytos logo Charita Olomouc logo
Máte zájem o vyzkoušení nebo dotaz?
Zanechte nám na sebe kontakt, do 3 hodin se vám ozve náš cloud specialista.
  • Nejvyšší standard bezpečnosti dat - certifikace ISO 27001:2014
  • Naše podpora je dostupná nonstop na tel: +420 225 006 555
  • Cloud provozujeme ze 3 nezávislých lokalit
Nechcete čekat na odpověď?
Zavolejte nám na číslo +420 225 006 555
Vaše zpráva
Vaše data jsou chráněna

Volbou „Odeslat” beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.