Algo Cloud

Migrace dat

Digitalizace hýbe světem a migrace do cloudu je prioritou většiny firem. Nenechte se předběhnout konkurencí a přesuňte podnikovou infrastrukturu do cloudu. Je to snadné.

Chci vyzkoušet bez závazků

Zajistíme plynulý přechod do cloudu

Přechod do cloudu s sebou přináší spoustu výhod. Mnohé firmy z něj ale mají strach. S námi se bát nemusíte. Provedeme vás všemi fázemi migrace do cloudu. Byznysová analýza, návrh řešení, technický audit, pilot a přechod do ostrého provozu – ve všem se na nás můžete spolehnout. 

Technický audit a plán migrace

Pomůžeme vám zmapovat firemní infrastrukturu a zajistíme, že se při přesunu na nic nezapomene. Vytvoříme harmonogram celého přechodu, aby vše proběhlo hladce. 

Pilotní provoz

Před ostrým provozem otestujeme, že vše funguje, jak má. Upravíme cloud podle parametrů serveru a nejdeme případné nedostatky, abyste bezstarostně vstoupili do virtuálního prostředí. 

Ostrý provoz a IT podpora

Implementací cloudu a spuštěním ostrého provozu to pro nás nekončí.  Klientům zajišťujeme nepřetržitý ServiceDesk, poskytujeme odborné konzultace a aktualizujeme služby dle požadavků. 

Potřebujete řešení na míru?

Volejte na: +420 225 006 555
Chci řešení na míru

Bezpečné místo pro vaše data

Před migrací do cloudu důkladně zvažte, jakého zvolíte poskytovatele. Výhodou českého cloudu je kompatibilita s tuzemskou legislativou i GDPR a pohotovější komunikace i zákaznický servis v češtině. S AlgoCloudem víte, že jsou vaše data uložená v datacentru nedaleko Prahy, a ne někde ve světě. 

Chci vyzkoušet bez závazků

Bezpečné místo pro vaše data
Za 20 let s námi cestu do cloudu našlo 1 300 zákazníků
Český rozhlas logo Czech Airlines logo ABO logo Lama Mobile logo Telly logo DataFriends logo Kaňák logo REmax logo Evropa Realitní kancelář logo Nord Blanc logo TSK a.s. logo Nutrend logo Zrup logo pbw group logo Crocodile logo Toyoda gosei logo Kapitol logo Balikobot logo Argo Hytos logo Charita Olomouc logo
Máte zájem o vyzkoušení nebo dotaz?
Zanechte nám na sebe kontakt, do 3 hodin se vám ozve náš cloud specialista.
  • Nejvyšší standard bezpečnosti dat - certifikace ISO 27001:2014
  • Naše podpora je dostupná nonstop na tel: +420 225 006 555
  • Cloud provozujeme ze 3 nezávislých lokalit
Nechcete čekat na odpověď?
Zavolejte nám na číslo +420 225 006 555
Vaše zpráva
Vaše data jsou chráněna

Volbou „Odeslat” beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.