Algo Cloud

Naše produkty

Už přes 20 let děláme chytrá IT řešení, která šetří Váš čas a peníze. Krabicová řešení nejsou naší doménou, naopak každý z našich produktů dokážeme přizpůsobit Vašim potřebám a navíc v češtině. Nonstop zákaznická linka je pro Vás k dispozici v režimu 24/7/365, takže na žádnou překážku nebudete sami.
Cloud
Fyzické servery z cloudu
Software a bezpečnost
Úložiště dat
Pokročilé služby
Ostatní
Fyzické servery z cloudu

Eliminujte investiční a neočekávané náklady na nákup hardwaru a provoz vlastních serverů. Naše servery běží nepřetržitě a bez výpadku 71 394 hodin. Provozem serverů v cloudovém prostředí navíc snížíte svou ekologickou stopu a zařadíte se tak mezi ekologicky odpovědné firmy.

V cloudu už jsme realizovali více než 1 300 projektů
Český rozhlas logo Czech Airlines logo ABO logo Lama Mobile logo Telly logo DataFriends logo Kaňák logo REmax logo Evropa Realitní kancelář logo Nord Blanc logo TSK a.s. logo Nutrend logo Zrup logo pbw group logo Crocodile logo Toyoda gosei logo Kapitol logo Balikobot logo Argo Hytos logo Charita Olomouc logo
Máte zájem o vyzkoušení nebo dotaz?
Zanechte nám na sebe kontakt. V pracovní době se vám ozve do 3 hodin náš cloud specialista.
  • Nejvyšší standard bezpečnosti dat - certifikace ISO 27001
  • Naše podpora v českém jazyce je dostupná non-stop
  • Máme vlastní datové centrum už na 3 lokalitách v ČR
Nechcete čekat na odpověď?
Zavolejte nám na číslo +420 225 006 555
Vaše zpráva
Vaše data jsou chráněna
Volbou „Odeslat” beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, co jsou soubory cookies, za jakým účelem je používáme a jak lze vyloučit jejich používání, naleznete zde. Více informací.
Souhlasím