Algo Cloud

Týmová spolupráce v cloudu

Jděte s dobou! Digitalizace je základem moderní firmy a cloud je základ digitalizace. Díky němu můžete pracovat kdykoliv, odkudkoliv a s kýmkoliv. Proto bude váš tým perfektně spolupracovat i během karantény. 

Chci vyzkoušet bez závazků

Výhody provozování ekonomických systémů na cloudu

Díky cloudu mohou vaši zaměstnanci plnohodnotně pracovat i z domova. Nyní můžete najímat specialisty ze vzdálenějších lokalit a karanténa pro vás není překážkou. Sdílené soubory jsou dostupné všem a lze v nich pracovat i simultánně. Členové týmu tedy mohou realtime spolupracovat na tvorbě projektu bez ohledu na to, kde se právě nacházejí.  

Finanční úspora

Zavedením cloudu snížíte náklady na hardware, software i IT personál. Nemusíte nakupovat drahé licence pro každého zaměstnance. Všichni mají přístup aplikacím jako Microsoft Office 365. 

Maximální zabezpečení

Nemusíte se starat o zálohování dat. Při použití cloudu vše zálohujeme za vás. Díky propracovanému systému zabezpečení se k vašim datům nedostane nikdo nepovolaný.  

Efektivní správa firmy

V cloudu můžete provozovat podnikové systémy (ERP), řídit vztahy se zákazníky (CRM), vést účetnictví nebo spravovat call centrum. 

Potřebujete řešení na míru?

Volejte na: +420 225 006 555
Chci řešení na míru

Efektivní práce v týmu

64 % firemních lídrů uvedlo, že cloudové nástroje pro spolupráci pomohly jejich organizacím pracovat rychleji než dříve. Zaměstnanci mohou díky cloudu efektivně spolupracovat i komunikovat a odvádět tak ještě lepší práci.  

Efektivní práce v týmu
Za 20 let s námi cestu do cloudu našlo 1 300 zákazníků
Český rozhlas logo Czech Airlines logo ABO logo Lama Mobile logo Telly logo DataFriends logo Kaňák logo REmax logo Evropa Realitní kancelář logo Nord Blanc logo TSK a.s. logo Nutrend logo Zrup logo pbw group logo Crocodile logo Toyoda gosei logo Kapitol logo Balikobot logo Argo Hytos logo Charita Olomouc logo
Máte zájem o vyzkoušení nebo dotaz?
Zanechte nám na sebe kontakt, do 3 hodin se vám ozve náš cloud specialista.
  • Nejvyšší standard bezpečnosti dat - certifikace ISO 27001:2014
  • Naše podpora je dostupná nonstop na tel: +420 225 006 555
  • Cloud provozujeme ze 3 nezávislých lokalit
Nechcete čekat na odpověď?
Zavolejte nám na číslo +420 225 006 555
Zpráva
Vaše data jsou chráněna
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.