100% česká úschovna dat - online úložna dat

Jsme lokální, ryze česká, společnost poskytující ideální řešení pro jednotlivce, domácnost, start-up či firmu jakékoliv velikosti.

 

Naše služby využijete zejména pokud potřebujete:

 • zajistit bezpečné uložení dat,
 • umožnit jednoduché zálohování dat,
 • poslat velký soubor či poslat data,
 • poslat fotky nebo videa,
 • docílit rychlého a efektivního posílání dat mezi přáteli, rodinou, kolegy a partnery.

 

Hlavní výhody úschovny dat Algo Cloud

 • Dostupnost dat kdykoliv a odkudkoliv.
 • Synchronizace souborů a dostupnost dat přes internet z jakéhokoliv PC, notebooku, tabletu, mobilního telefonu, apod..
 • 100% důraz na bezpečnost a maximální stabilitu.
 • Zálohováním v naší úschovně souborů o svá data nepřijdete ani porušením pevného disku, ani vašim vlastním zaviněním či napadením viry.
 • Garantované umístění dat v ČR.
 • Více než 20 let zkušeností a perfektní znalost českého prostředí.

 

Máte jasnou představu o velikosti vašeho datového uložiště? Připravili jsme pro vás balíčky od velikosti 20 GB s možností data kdykoliv flexibilně navyšovat. Každý 1 GB dat na měsíc s námi stojí pouhé 2 Kč.

Nevíte si rady nebo chcete optimalizovat současné datové uložiště? Rádi vám připravíme nezávaznou kalkulaci na míru nebo vám přípravíme naší úschovnu dat k bezplatnému vyzkoušení. Stačí vyplnit níže uvedený formulář dole na stránce, napsat e-mail nebo nám zavolat. Kontaktujte nás!

 

Sdílejte data s přáteli, kolegy a partnery během okamžiku

Úschovna dat, online úložna souborů a fotekSdílejte soubory s kolegy a partnery a podílejte se na růstu efektivity a vylepšení týmové práce. S naší úschovnou dat můžete jakékoliv soubory sdílet napříč společností a společně na nich pracovat. Spravujte oprávnění a kontrolujte, kdo má k vašim datům přístup.

Posílání dat nebylo nikdy jednodušší. Využívejte našich veřejně dostupných odkazů chráněných heslem tak, aby si mohli příjemci soubory stáhnout nebo je k vám nahrát. A v neposlední řadě mějte nad vaší úschovnou souborů přehled. Vyhledávejte v obsahu, nastavte si oblíbené položky pro často používané soubory a procházejte revize souborů v čase.

Chcete sdílet vaše zážitky s přáteli či rodinou a hledáte úschovnu dat či fotek, úložnu souborů či videí? Algo Cloud je pro vás jako stvořené.

 

Synchronizace - úschovna dat, online úložna souborů a fotek

Synchronizace dat ve všech vašich zařízeních

Nabízíme mobilní synchronizační klienty pro Android a iOS, stejně tak i pro Windows, Mac OS a Linux. Vytvoříte tak společné úložiště pro fotky, videa a vybrané soubory i složky.

Kdykoliv a odkudkoliv můžete použít webové rozhraní, které umožňuje prohlížet, sdílet a upravovat soubory samostatně nebo s ostatními.

 

 

Zabezpečení - úschovna dat, online úložna souborů a fotek

Zabezpečení dat v úložně souborů

Všechny přenosy dat jsou vysoce zabezpečeny šifrováním SSL. To znamená, že nikdo, ani správci či třetí osoby, nemůže přečíst soubory díky šifrování typu end-to-end. Vaše data jsou s námi ve 100 % bezpečí!

 

 

Non-stop zákaznická podpora pro online úložnu dat

Pracovníci zákaznické podpory jsou vám k dispozici 24 hodin 7 dní v týdnu. Správci serverů jsou dostupní non-stop a okamžitě vám pomohou s implementací a přizpůsobením datového úložiště.

 

 

S naší úschovnou dat už o své soubory nikdy nepřijdete

Posílání dat a uložení dat bývá občas náročné. Soubory ve vašem zařízení dennodenně přibývají a vy už možná ani nevíte, kam s nimi. Poslat velký soubor nebo poslat data můžete ode dneška bez starostí. Začněte nerušeně využívat naši službu internetové online úložny dat.

Zajišťujeme pravidelný nákup nových serverů a jejich upgrade na nejnovější technologie. Úschovnu dat tedy neustále rozšiřujeme o nejmodernější technologie a dosahujeme tím maximálního výkonu a bezpečnosti. Už vás nemusí zatěžovat stárnoucí počítače a systémy, nenadálé náklady na nové PC nebo problémovou počítačovou síť.

Navíc vám garantujeme, že vždy dopředu víte, kolik přesně za naši úschovnu dat na internetu zaplatíte.

Cloudový online rádce

Máte zájem o vyzkoušení nebo dotaz?

Napište nám! Kontaktujeme vás obratem, a to nejpozději do 24 hodin.

Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.

Vyzkoušejte cloud zdarma na 14 dní
nebo volejte nonstop:
+420 225 006 555
Obrovský důraz na bezpečnost
Vlastní datové centrum
Správci serverů dostupní nonstop a okamžitě
Zkušenosti od roku 1997
Maximální stabilita a bezpečnost
Neustále rozšiřujeme o nejmodernější technologie
Profesionální zálohování na více lokalitách
Certifikace managementu kvality a bezpečnosti ISO 27001