Algo Cloud

Zabezpečení dat a systémů

Správně zabezpečený cloud je nejbezpečnějším místem pro vaše data. S námi se vyhnete kyberútokům i chybám zaměstnanců. Už nikdy žádná ztracená data. 

Chci vyzkoušet bez závazků

V cloudu jsou data v naprostém bezpečí

Víme, že data jsou to nejcennější, co vaše firma má, a proto dbáme na jejich maximální zabezpečení. Používáme k tomu produkty předních výrobců na poli bezpečnosti, které jsou garancí komplexního zabezpečení na všech frontách. 

Bezpečnost nechte na nás

Do našeho datového centra se žádní hackeři nedostanou. Proaktivně vyhledáváme možné hrozby a řešíme je ještě, než nastanou. Máme certifikaci nejvyššího zabezpečení ISO 27001. 

Kdykoliv volejte pro radu

Poskytujeme nepřetržitou profesionální podporu kybernetické bezpečnosti. Kdyby se náhodou vyskytl jakýkoliv problém, jsme na příjmu a pomůžeme vám. 

Mějte 100% kontrolu

Do cloudu mají přístup jen ti, které sami určíte, nikdo cizí. U každého zaměstnance můžete nastavit, do kterých konkrétních souborů má přístup. Všichni tak vidí, jen to, co mají. 

Potřebujete řešení na míru?

Volejte na: +420 225 006 555
Chci řešení na míru

Proč vsadit na cloud

Malé a střední firmy si s kyberútoky často neporadí. My se ale v kyberbezpečnosti vyznáme, takže jsou data v našem datovém centru v naprostém bezpečí. V 29 % případů může ale za ztrátu dat chyba některého ze zaměstnanců. Cloud si umí poradit i s ní. Pokud vaši zaměstnanci nedopatřením něco smažou, můžete data obnovit. Cloud tak chrání data před útoky zvenčí i vnitřními pochybeními. 

Chci vyzkoušet bez závazků

Proč vsadit na cloud
Za 20 let s námi cestu do cloudu našlo 1 300 zákazníků
Český rozhlas logo Czech Airlines logo ABO logo Lama Mobile logo Telly logo DataFriends logo Kaňák logo REmax logo Evropa Realitní kancelář logo Nord Blanc logo TSK a.s. logo Nutrend logo Zrup logo pbw group logo Crocodile logo Toyoda gosei logo Kapitol logo Balikobot logo Argo Hytos logo Charita Olomouc logo
Máte zájem o vyzkoušení nebo dotaz?
Zanechte nám na sebe kontakt, do 3 hodin se vám ozve náš cloud specialista.
  • Nejvyšší standard bezpečnosti dat - certifikace ISO 27001:2014
  • Naše podpora je dostupná nonstop na tel: +420 225 006 555
  • Cloud provozujeme ze 3 nezávislých lokalit
Nechcete čekat na odpověď?
Zavolejte nám na číslo +420 225 006 555
Vaše zpráva
Vaše data jsou chráněna

Volbou „Odeslat” beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.