Algo Cloud

Zálohování a verzování dat

Cloud je nejbezpečnějším místem pro vaše data. Další výhodou, kterou poskytuje, je možnost kdykoliv data obnovit či vrátit do původní podoby. Jako váš poskytovatel zajistíme nejvyšší bezpečnostní standardy a garantujeme plnou ochranu vašich dat.  

Chci vyzkoušet bez závazků

Proč ukládat data do cloudu

Selhání počítače některého ze zaměstnanců pro vás díky cloudu není překážkou. O žádná data nepřijdete, jelikož jsou uložena v cloudu a zaměstnanec může okamžitě začít pracovat z jiného zařízení. Rovněž můžete nastavit, k jakým datům mají konkrétní zaměstnanci přístup a sledovat jaké změny provádějí. Máte tak plnou kontrolu nad firemními daty.  

Maximální bezpečí dat

Data, která umisťujete do cloudu jsou automaticky zálohována a uložena v našich datacentrech. Jsou tak v maximálním bezpečí. 

Dokonalý přehled o dokumentech

Verzování uchovává všechny provedené změny v softwaru, souborech i primárních datech. Máte jasný přehled o tom, kdy a kdo provedl změny a kdykoliv se můžete vrátit k původní verzi. 

Rychlá obnova dat

Kdykoliv váš zaměstnanec vymaže nějaký soubor, cloud ho umí obnovit. Nemusíte se tedy bát ztráty dat způsobené lidskou chybou. 

Potřebujete řešení na míru?

Volejte na: +420 225 006 555
Chci řešení na míru

Nejbezpečnější řešení pro vaše data

Lidská chyba má 29% podíl na ztrátě dat. Díky zálohování a obnově dokumentů v cloudu je však tato hrozba prakticky eliminována. Cloud je tak nejbezpečnějším řešením nejen z hlediska kyberbezpečnosti, ale i z hlediska vyloučení lidských chyb.

Chci vyzkoušet bez závazků

Nejbezpečnější řešení pro vaše data
Za 20 let s námi cestu do cloudu našlo 1 300 zákazníků
Český rozhlas logo Czech Airlines logo ABO logo Lama Mobile logo Telly logo DataFriends logo Kaňák logo REmax logo Evropa Realitní kancelář logo Nord Blanc logo TSK a.s. logo Nutrend logo Zrup logo pbw group logo Crocodile logo Toyoda gosei logo Kapitol logo Balikobot logo Argo Hytos logo Charita Olomouc logo
Máte zájem o vyzkoušení nebo dotaz?
Zanechte nám na sebe kontakt, do 3 hodin se vám ozve náš cloud specialista.
  • Nejvyšší standard bezpečnosti dat - certifikace ISO 27001:2014
  • Naše podpora je dostupná nonstop na tel: +420 225 006 555
  • Cloud provozujeme ze 3 nezávislých lokalit
Nechcete čekat na odpověď?
Zavolejte nám na číslo +420 225 006 555
Vaše zpráva
Vaše data jsou chráněna

Volbou „Odeslat” beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.