Algo Cloud

AlgoCloud blog

Chcete vědět o cloudu více? Připravujeme pro vás
pravidelně zajímavé články a tipy.
Témata
Vy se ptáte, my odpovídáte
Role bezpečnosti v cloudu

Máte data v cloudu? A víte jistě, že tam skutečně jsou – a kdo k nim má přístup? A co komunikace mezi vaší firmou a cloudem – je správně zabezpečená, nebo se k informacím mohou dostat kybernetičtí útočníci? S nástupem cloudu se stále více dostává do popředí bezpečnost dat a informací. Přečtěte si, jaké bezpečnostní politiky a přístupy byste měli dodržet, aby vaše cloudová data byla skutečně v b

Vy se ptáte, my odpovídáte
Jak správně vybrat cloudové úložiště?

Žijete s hlavou v oblacích? Ať už jste snílci nebo realisté, přinejmenším svoji digitální hlavu byste měli digitálním oblakům svěřit. Tedy svěřit cloudu. Ten představuje v současné době nejrychlejší a nejkomfortnější způsob zálohování vašich dat. Jak je to ale s bezpečností a se soukromím – může poskytovatel do vašich dat „nahlížet“? A není cloud příliš drahý? Přinášíme vám tipy, jak si správně

Vy se ptáte, my odpovídáte
Kolik stojí CRM?

Jako každý CEO jsem odpovědný, aby naše firma měla dost placené práce, aby měla budoucnost, aby měla spokojené kolegy, zákazníky a celou komunitu kolem sebe.

Vy se ptáte, my odpovídáte
Mohu mluvit s vaším IT technikem?

… a ze sluchátka se ozvalo: „…ale zajisté.“ Osobní přístup je pro nás jednou z hlavních priorit, a to nejen v AlgoCloudu, ale v celé firmě. Nosná část služeb cloudu vyžaduje bezvadné pochopení potřeb a chodu klienta, tak aby mohl služby využívat 100% tak jak si představuje a cloud mu pomáhal v denním provozu či rozvoji. 

Vy se ptáte, my odpovídáte
Je u vás vždy k dispozici fyzicky člověk na ServiceDesku?

Je další z mnoha otázek, které nám na schůzkách kladete, a již více než 5 let můžeme s klidným svědomím říci ANO, na ServiceDesku je 24 hodin, 7 dní v týdnu k dispozici náš specialista zákaznické podpory, který je připraven kdykoliv pomoci, reagovat, či vás jen vyslechnout.

Vy se ptáte, my odpovídáte
Kde všude jsou uložena data v cloudu?

Zajímá vás, kde se nachází naše datové úložiště? Na tuto otázku umíme odpovědět velmi snadno, všechna data našich klientů v AlgoCloudu jsou uložena výhradně na území České republiky s garancí vysoké dostupnosti a bezpečnosti. Zjistěte více.

Vy se ptáte, my odpovídáte
Jak bezpečné je vaše heslo?

Před časem jsme sdíleli článek o tom, jak s hesly zacházet na internetu. Dneska se podíváme na hesla ještě trochu podrobněji – konkrétně na jejich délku, složení a celkovou bezpečnost.

Vy se ptáte, my odpovídáte
Sedmero bezpečnější e-mailové komunikace

E-mail je nejčastější cestou, jak se do firmy dostane škodlivý kód či vir. Následujících 7 bodů a jejich dodržování dokáže výrazně snížit riziko pro vaši firmu.

Vy se ptáte, my odpovídáte
Na čem stojí AlgoCloud?

Aktuálně jsou všechny naše lokality zařízeny vybavením od Hewlett Packard Enterprise, a to od serverů, diskových polí, zálohování až po síťové prvky. Přehlednost prostředí nám velmi zjednodušuje údržbu a rozvoj lokalit a též zvyšuje dostupnost a kompatibilitu. V minulosti jsme vyzkoušeli souběžnou infrastrukturu od „komoditního“ výrobce, ale tento směr jsme v rozvoji opust

Vy se ptáte, my odpovídáte
Úvaha před vstupem do cloudu, aneb jak nepoptávat cloud…
Potřebujete cloudové řešení, ale
nevíte, jaké zvolit? Poradíme vám.
Zeptejte se odborníků
Máte zájem o vyzkoušení nebo dotaz?
Zanechte nám na sebe kontakt, do 3 hodin se vám ozve náš cloud specialista.
  • Nejvyšší standard bezpečnosti dat - certifikace ISO 27001:2014
  • Naše podpora je dostupná nonstop na tel: +420 225 006 555
  • Cloud provozujeme ze 3 nezávislých lokalit
Nechcete čekat na odpověď?
Zavolejte nám na číslo +420 225 006 555
Vaše zpráva
Vaše data jsou chráněna

Volbou „Odeslat” beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.