Algo Cloud

Prozkoumejte příklady využití cloudu v praxi

Účetní systémy
Podnikové systémy – ERP
Podnikové systémy – CRM
CAD/CAM systémy
Grafické systémy
Správa firemních dokumentů
Ostatní IT řešení

Účetní systémy

Dělejte účetnictví pohodlně a efektivně – ať už jste kdekoli. Eliminujte náklady na provoz vlastního hardwaru a dostaňte bezpečnost dat na maximum s účetními systémy v cloudu od Algotechu.

Podnikové systémy – ERP

Získejte naprostou kontrolu nad podnikovými procesy a rozjeďte svůj byznys naplno. Zefektivněte správu kontaktů, konverze i marketing díky CRM či ERP systému v cloudu. Na míru pro Vaši firmu.

Podnikové systémy – CRM

Rozjeďte svůj byznys naplno. Zefektivněte správu kontaktů, konverze i marketing díky CRM systému v cloudu. Na míru pro Vaši firmu.

CAD/CAM systémy

Buďte se svým projektováním o krok napřed – přesuňte ho do cloudu. Získejte přístup k datům z jakéhokoli zařízení, eliminujte náklady a pracujte na svých projektech odkudkoli.

Ostatní IT řešení

Neutrácejte zbytečně za nákup a údržbu hardwaru. Připravíme pro Vás řešení na míru a nakonfigurujeme Vám plně funkční platformu přesně podle Vašich potřeb.

Za 20 let s námi cestu do cloudu našlo 1 300 zákazníků
Český rozhlas logo Czech Airlines logo ABO logo Lama Mobile logo Telly logo DataFriends logo Kaňák logo REmax logo Evropa Realitní kancelář logo Nord Blanc logo TSK a.s. logo Nutrend logo Zrup logo pbw group logo Crocodile logo Toyoda gosei logo Kapitol logo Balikobot logo Argo Hytos logo Charita Olomouc logo
Máte zájem o vyzkoušení nebo dotaz?
Napište nám! Kontaktujeme Vás obratem, a to nejpozději do 24 hodin.
Nefandíte formulářům?
Zavolejte nám přímo.
Vaše zpráva
Volbou „Odeslat” beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
Vaše data jsou chráněna
Nefandíte formulářům?
Zavolejte nám přímo.